Elif Hukuk Bürosu

1997-2003 yılları arasında Merter Hukuk Bürosunda Avukat olarak meslek hayatına başlayan Av. İbrahim BAYRAM 2003 yılında bağımsız olarak kendi Hukuk Bürosunu kurmuştur. 2010-2017 yılları arasında Mecidiyeköy'de Mecidiyeköy Hukuk Bürosu adıyla hizmet vermiş olup, 2017 yılından itibaren de Ataşehir'de Elif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu adıyla faaliyetlerine devam etmekte olup kendisi aynı zamanda 10 yıldır İş Hukuku (İşçilik Alacakları, Aktüerya Hesaplama (Kıdem,İhbar Tazminatı, Yıllık İzin, Fazla Mesai Alacağı, UBGT Alacağı, Ücret, Yurtdışı Çalışan İşçi Alacakları Hesaplaması) , Destekten Yoksun Kalma Tazminatı, İş Kazaları Tazminat Hesaplama) , Aile Hukuku (Katılma, Katkı Payı Alacakları) alanlarında Bilirkişilik yapmaktadır. 

Büromuz tecrübeli ve alanında uzman avukatlar ile motivasyonu yüksek, azimli genç avukatların birlikte görev aldığı üretken bir çalışma ortamına sahip olmanın avantajı ile meslek kurallarından ödün vermeden hizmet vermeyi sürdürmektedir. Ayrıca büromuz çok sayıda stajyer avukata birikimlerini aktarma görevini yerine getirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

1136 sayılı Avukatlık Kanunu, Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği ve Türkiye Barolar Birliği Meslek kuralları gereğince sitemiz herhangi bir reklam unsuru taşımamakta, sadece bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Bu sebeple sitemizde “avukatlar, teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her tür ortamda avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukatlık unvanının gerektirdiği saygı ve güvene, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen "Avukatlık Meslek Kuralları"na aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir ilkesi” egemendir.